Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кіберполіція


Друзі, хочемо з вами поділитись Телеграм-каналом наших партнерів – Кіберполіції https://t.me/CyberpolUA

Тут ви можете переглянути усі актуальні новини про викриття правопорушень та Інтернет-махінації, а також отримати рекомендації, як не потрапити на «гачок» аферистів у мережі.

Скоріше долучайтеся.

Кіберполіція застерігає!


В Україні підробляють результати тестів на COVID-19.

З часу введення карантину (від 12 березня 2020 року) Кіберполіція перевірила понад 700 повідомлень про онлайн-шахрайства, пов’язані з протидією поширенню коронавірусу. В результаті за матеріалами кіберполіцейських розпочато майже 160 кримінальних проваджень, близько 20 фігурантам вже оголошено про підозру.

Найпоширеніші випадки шахрайств у мережі – це продаж масок та респіраторів, захисних костюмів, підроблених антисептиків, псевдотестів та неіснуючих ліків від COVID-19. Більшість клієнтів свої замовлення не отримували. А ті, хто таки дочекався, був розчарований якістю.

Загалом поліцейські підрозділу боротьби з кіберзлочинністю за час карантину "забанили" майже 30 тисяч веб-посилань, які використовували шахраї у своїх "ковід-схемах". Заблоковано практично 10 тисяч банківських рахунків зловмисників.

Деталі за посиланням


Кіберполіція - Вакансії


Друзі, хочемо з вами поділитись інформацією про те, що Департамент кіберполіції (міжрегіональний територіальний орган) Національної поліції України оголосив конкурсний відбір на зайняття вакантних посад інспекторського складу (з функціями спецагентів) категорії «цивільний персонал» 3-го управління (інформаційних технологій та програмування).

Більш детальна інформація доступна за веб-адресою: https://cyberpolice.gov.ua/competition_announcement© 2006-2021 Інформація про сайт