Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ст. викл. Мартиненко А.А.Мартиненко Андрій Анатолійович, заступник декана факультету інформаційних технологій, старший викладач кафедри "Безпеки інформації та телекомунікацій".

З 1998р. по 2002р. навчався в Національному гірничому університеті на факультеті інформаційних технологій і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп’ютерні науки» та здобув кваліфікацію бакалавра, молодшого інженера – програміста (диплом бакалавра з відзнакою).

У 2002 році вступив у магістратуру НГУ і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем» та здобув кваліфікацію інженера - програміста з дослідницьким рівнем діяльності, викладача вищого навчального закладу (диплом магістра з відзнакою).

Під час навчання приймав участь у конкурсах, олімпіадах та конференціях, про що свідчать грамоти, дипломи та подяки. Був стипендіатом фонду підтримки наукової молоді.

З 2002р. по 2003р. працював на кафедрі електроніки та обчислювальної техніки (нині кафедра Безпеки інформації та телекомунікацій) НГУ лаборантом за сумісництвом та виконував обов’язки помічника системного адміністратора.

З 2003р. по даний час працює на кафедрі БІТ факультету інформаційних технологій на посаді старшого викладача. Закінчив курси підвищення викладацької майстерності молодих викладачів.

З 2005р. по 2006р. виконував обовязки заступника декана ФІТ з виховної роботи.

З 2006р. працює заступником декана ФІТ з навчальної роботи.

З 2008р.  є куратором напряму підготовки «Управління інформаційною безпекою» на кафедрі БІТ та членом науково-методичної комісії університету напряму підготовки та спеціальності 6,7(8).17010301 «Управління інформаційною безпекою».

З 2010р. діючий депутат Самарської районої у місті Дніпропетровську ради, заступник голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, спорту та релігії.

© 2006-2018 Інформація про сайт